Начальник управління

Предместніков Олег Гарійович
Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області
 
   

Законодавство

       

Опитування

Як ви оцінюєте наш сайт ?
Відмінно
 
34(44.2%)
Добре
 
13(16.9%)
Задовільно
 
30(39.0%)

      Відмінно
      Добре
      Задовільно
Архів
 
 

Статистика відвідувань

 
 

Погода

 
 

Останні новини

Вітаємо

Шановні друзі!
Щиро вітаємо вас з Першотравнем – святом миру і вільної праці на оновленій землі, яке стало в Україні традиційним.
Це день трудівника, день солідарності та взаємної підтримки трудящих усього світу у прагненні жити в мирному, демократичному суспільстві.

Нехай це чудове свято додасть нам наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Щиро бажаємо вам, шановні, щастя, здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів.


З повагою,
Олег Предместніков

 

Участь держуправління у засіданні сесії Суворовської районної ради

30 квітня 2009 року, керівництво Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області було запрошено на засідання чергової сесії Суворовської районної ради.

 

Підведені підсумки конкурсу «Заглянь у природу рідного краю»

В Херсонському ліцеї обласної ради комісія держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області оцінила художній рівень та індивідуальність виконання учнями ліцею композицій на шкільних ділянках, після чого були підведені підсумки конкурсу.







 

Зустріч з громадськістю Цюрупинського району

Наприкінці квітня поточного року в Цюрупинському районі було організовано зустріч з громадськістю та народними депутатами України від БЮТ – Ю. Одарченко и В. Скубенко. Під час зустрічі депутати прокоментували екологічний стан області загалом та проблеми, що пов’язані з екологією.

 

Оголошено конкурс на найкращу екологічну статтю в ліцеї

28.04.09р. Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області оголосило конкурс на найкращу екологічну статтю в Херсонському ліцеї журналістики, бізнесу та правознавства Херсонської міської ради, метою якого є підняття екологічної свідомості та розкриття журналістської майстерності

 

Прокладка електрокабелю завершена

27 квітня 2009 р. завершила свою роботу комісія з прийому в експлуатацію лінії електропостачання потужністю 10 кВ в м.Каховка від підстанції “Чумак” до трансформаторів розміщених на території ЗАТ АТ “Каргілл” загальною довжиною 480м , з яких 215м прокладено підземно.

 

ФГ “Інтегровані агросистеми” першу чергу тепличного комплексу вводять в експлуатацію

У квітні 2009 р., завершує свою роботу комісія з прийому в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкту: добудова тепличного комплексу на території ФГ “Інтегровані агросистеми” в м. Гола Пристань (І черга)”.


 

Реконструкція тепломережі міста триває!

Представники УКБ міської ради запросили спеціалістів держуправління прийняти участь в обстеженні ділянок реконструйованих тепломереж міста з метою визначення готовності об’єктів до приймання в експлуатацію.