Начальник управління

Предместніков Олег Гарійович
Начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області
 
   

Законодавство

       

Опитування

Як ви оцінюєте наш сайт ?
Відмінно
 
34(44.2%)
Добре
 
13(16.9%)
Задовільно
 
30(39.0%)

      Відмінно
      Добре
      Задовільно
Архів
 
 

Статистика відвідувань

 
 

Погода

 
 

Заглянь у природу рідного краю

Положення про конкурс:
«Заглянь у природу рідного краю»


Мета : підняття екологічної свідомості та культури.
Завдання: спрямовувати екологічну свідомість особистості; ознайомити з екологічними проблемами; розширити та поглибити знання дітей сфери екології; виявити обдаровану та талановиту молодь, залучивши її до співпраці з Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області; активізація природоохоронної діяльності.
Конкурс проходитиме за номінаціями:

1) «Заглянь у природу рідного краю» (реферати)

2) «На краще дизайнерське оформлення весняної клумби»

Вимоги до робіт: художній рівень та індивідуальність виконання; композиція, досконалість; дизайн та оригінальність оформлення. Для участі у конкурсі подаються роботи у форматі А 3, у правому нижньому кутку на папері білого кольору розміром 6x4 см вказати ім'я, прізвище автора (повністю); вік, навчальний заклад. При оцінюванні враховуються вікові особливості дітей.
Вимоги щодо оформлення рефератів: титульна сторінка, зміст, опрацьована література, відповідність тематиці, змістовність, актуальність теми, оформлення (додаткові матеріли: фото, малюнки, графіки, схеми тощо).
Конкурс триватиме з 20 березня по 20 квітня 2009р. Нагородження учасників конкурсу: переможці нагороджуються грамотами та призами держуправління, а також прийматимуть участь у телепрограмі держуправління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області «Екологія Херсонщини з  Олегом Предместніковим».