Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 

Календар новин

<< May 2015 >>
MoTuWeThFrSaSu
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Дата: 29-05-2015

«Національному природному парку «Нижньодніпровський» БУТИ!» - Юрій Попутько
детальніше>>>

Дата: 29-05-2015

Прес-конференція «Хто проти створення НПП «Нижньодніпровський»»?!
детальніше>>>

 
     

Новини

15 ТРАВНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КЛІМАТУ

15 травня світ відзначає Міжнародний день клімату. Заснування цього свята стало відповіддю на заклик метеорологів захищати клімат як важливий ресурс, що впливає на добробут нинішніх і майбутніх поколінь.
Збереження клімату – одна з глобальних проблем, які сьогодні стоять перед людством. Глобальне потепління, підвищений вміст озону в атмосферному шарі, природні катаклізми, зміна погодних умов на планеті – все це веде до погіршення клімату Землі і, як наслідок, чинить негативний вплив на продовольчу, життєву і майнову безпеку людей, плачевно позначається на стані природних ресурсів та збалансованому розвитку держав.
Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації здійснюється нормування викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарних джерел шляхом видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами суб`єктам господарювання, які здійснюють викиди, та об`єкти які належать до другої та третьої групи.
У дозволі на викиди встановлюються нормативи гранично-допустимих викидів для найбільш поширених та небезпечних забруднюючих речовин, умови до викидів забруднюючих речовин (в тому числі, до технологічного процесу, обладнання та споруд, очистки газопилового потоку), заходи контролю за дотриманням встановлених нормативів, також у разі необхідності передбачаються заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин до нормативного рівня, заходи щодо запобігання перевищенню встановлених нормативів граничнодопустимих викидів у процесі виробництва, та інші заходи, направлені на скорочення викидів у залежності від виробництв, технологічного устаткування.
Таким чином зменшується надходження в атмосферне повітря речовин хімічного або біологічного походження в т.ч. речовин, що призводять до парникового ефекту, здійснюється запобігання та зниження рівня забруднення атмосферного повітря, збереження його стану та недопущення змінення складу та властивостей атмосфери, недопущення посилення парникового ефекту, що в результаті глобального потепління може призвести до зміни клімату.

У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

14-05-2015